^ METAL HALIDE 150W RX7S 3000K -MH150RX7S30

^ METAL HALIDE 150W RX7S 3000K -MH150RX7S30
7,90€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: MH150RX7S30
Περιγραφή
^ METAL HALIDE 150W RX7S 3000K -MH150RX7S30
| Default | |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 360° |
| Dimmable | Όχι |
| Τύπος LED chip | - |
| Εμπορικός Τύπος Λαμπτήρα | Μεταλλικών Αλογονιδίων HQI |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Κάλυκας - Ντουϊ | RX7s |
| Ισχύς | 150 W |
| Ειδική Λειτουργία | Λειτουργεί με εκκινητή και μετασχηματιστή |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Χρώμα Καλύμματος Λαμπτήρα | Διάφανο |

















